Top

Hakkımızda

Westem Enerji elektrik mühendisliği kapsamında; alçak ve yüksek gerilim elektrik tesisatları, zayıf akım sistemleri, enerji izleme sistemleri, aydınlatma sistemleri, otomasyon sistemleri ve yenilebilir enerji sistemleri gibi konularda bütünleşik tesisat işlerini üstlenmekte ve hayata geçirmektedir.


Westem Enerji
faaliyet gösterdiği her alanda tercih edilen bir iş ortağı olmayı hedeflemektedir.


Westem Enerji
 sağlamış olduğu hizmetler hakkında gelişen teknolojiler ve değişen sistemler ile müşteri talepleri doğrultusunda sürekli iyileştirmeler yaparak, müşteri ve hizmet portföyünü arttırmayı hedeflemiştir.


Westem Enerji
eğitim, tecrübe ve bilgi paylaşımını ön planda tutarak, iş ortakları ile birlikte karşılıklı maksimum fayda modelini benimsemiş ve büyüme stratejilerini bu temeller üzerine kurmuştur. 


Westem Enerji
uluslararası deneyim ve bilgi birikimi ile müşterileri ve tedarikçileri için ticari ve mesleki ahlaka önem veren, güvenilir, disiplinli ve faaliyet alanlarında tercih edilen “iş ortağı olmak” hedefi ile faaliyete geçmiştir.

Hakkımızda

Misyonumuz

Dürüstlük, güven ve ekip ruhu bilinciyle hareket ederek faaliyet gösterdiğimiz her yerde hizmet ve üründe sürekli müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.Vizyonumuz

Ulusal / Uluslararası standartlarda, çevre ve yaşam değerlerine saygılı, yenilikçi ve ilkeli yaklaşımlarımızla alanında tercih edilen bir iş ortağı olmak.


Kurumsal Değerler

► ENTELLEKTÜEL MERAK;
Zeka ve analitik düşünme yetimizi kullanarak amaçlarımıza erişmek, her iş ortaklığımızda yeni projeler için daha fazla araştırma yaparak kendimizi ve ekibimizi geliştirmek.


► DÜRÜSTLÜK & DOĞRULUK;

Verdiğimiz sözü tutmayı ilke edinmek, kontrolümüz dışındaki nedenlerle tutamadıklarımız için müşterilerimizi önceden bilgilendirerek özür dilemek.


► GÜVEN;

Müşteriler için değer yaratmak, talep ve gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamak, Kaliteli ürün ve hizmetler sağlayarak istikrarlı politikalar izlemek.


► İŞBİRLİĞİ;

Müşteri ve çalışanlarımızın görüş ve önerilerini değerlendirmek, yanıtlamak ve motivasyon arttırıcı tedbirler almak. Yaptığımız işi severek verdiğimiz hizmetleri Ekip Çalışması anlayışı ile en hızlı şekilde organize edip hedeflerimizi belirlemek.


► ÇEVRE VE İŞ YERİ TEMİZLİĞİ;

Çalışmalarımızın çevre üzerindeki etkisini tespit eder ve olumsuz etkileri en aza indirecek her türlü önlemi alırız. Çevre ile ilgili tüm çalışmalarımızın, oluşturduğu politikalar doğrultusunda yapılmasını ve bunun sürekliliğini sağlarız. İş yerlerimizin görsel ve kurumsal standartları, çalışma ortamı ve temizliği hususlarında kendi sektörümüzde örnek olmayı amaçlamaktayız.

WESTEM ENERJİ olarak yukarıda belirttiğimiz değerleri benimsediğimizi deklare ederiz.